Administravimas  |  Statistika
 

51 STATE, UAB

Veiklos apibūdinimas:
Transporto priemonių NUOMA.
Prekyba naujais ir naudotais automobiliais, lėktuvais, malūnsparniais, motociklais, sportinėmis valtimis. Transporto priemonės gabenamos iš Vokietijos, Ispanijos, Prancūzijos, Italijos ir JAV.
 
Specialūs pasiūlymai:
Transporto priemonių NUOMA, PARDAVIMAS. KONSULATCIJOS. SURADIMAS. GABENIMAS.
 
Adresas:
Ukmergės g. 123A, LT-08104 VILNIUS
Telefonas: (690) 24000
Nemokamas skambutis
Gauti SMS nemokamai
El. paštas: mail@51state.lt mail@51state.lt
Tinklalapis: http://www.renta24.lt
Darbo laikas: I-V: 9-18 val.
Kodas: 300117526
PVM kodas: LT100001731810
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 22
5 22

Paieškos žodžiai

transporto nuoma, auto nuoma, automobilių nuoma, prekyba automobiliais, naudotų automobilių nuoma ir pardavimas Vilniuje, automobiliai nauji - prekyba, prekyba aviacijos technika, automobiliai naudoti - nuoma ir prekyba, nauji ir naudoti automobiliai, lėktuvai, malūnsparniai, motociklai, sportinės valtys, automobilių nuoma Vilniuje automobilių stovėjimo aikštelės Vilniuje automobilių garažai parduodamų automobilių aikštelė

Atsiliepimai

Ernestas
Viena ir geriausiu autonuomu Vilniuje. Labai patogu, nes nereikia uzstato, turi masinu po 10eur parai. Jei reikia, turi ir prabangesniu universalu, minivenu. Kulturingas aptarnavimas. Visad pas 51 State nuomoju grizes i Lietuva.
Henris
Tikrai verta bendradarbiauti. Saziningai ir greitai pardave mano sena automobili, greitai ir operatyviai, surado Vokietijoje ir atgabeno i Lietuva norimos kompletacijos ilgai ieskota modeli, kuriuo vazineju jau metai, ir jokiu bedu iki siol neturiu. Be to, kol buvau be automobilio, labai palankiomis salygomis isnuomavo man automobili. Tai kompanija, su kuria yra VERTA tureti reikalu, kurie yra tvarkomi greitai, patogiai, ir svarbiausia uz prieinama kaina.
Arturas
Niekas nesiūlo Hummer H1 arba Gelaen De Wagen nuomai, o 51 STATE nuomoja. Maniau, kad tokias masinas tik gatvėje stebėti galėsiu, bet ne - turėjau progos išsinuomoti. 51 State - tai fantastiška!!!

Veiklos sritys

Automobilių, autobusų, mikroautobusų nuoma

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti