Administravimas  |  Statistika
 

ALBA SERVIS, UAB

Veiklos apibūdinimas:
Specializuota įvairių gamintojų guolių prekyba, pavarų diržai, riebokšliai.
 
Specialūs pasiūlymai:
Prekyba Vilniuje ir visoje Lietuvoje: guoliai, pavarų diržai, riebokšliai.
 
Adresas:
Šaltinių g. 13/ Aguonų g. 16-2, LT-03214 VILNIUS
Telefonas: (5) 2131679
Nemokamas skambutis
Gauti SMS nemokamai
Faksas: (5) 2151852
El. paštas: info@albaservis.lt info@albaservis.lt
Tinklalapis: http://www.albaservis.lt
Darbo laikas: I-V: 8-17 val.
Kodas: 120111653
PVM kodas: LT201116515
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 1
5 1

Informacija

Oficialieji Švedijos SKF grupės produkcijos platintoja Lietuvoje siūlo itin didelį pramonės, žemės ūkio technikos, krovininių ir lengvųjų automobilių, buitinės technikos guolių ir riebokšlių, diržų, fiksavimo žiedų asortimentą.

UAB "ALBA SERVIS" įkūrimo metai - tai nepriklausomos Lietuvos Respublikos atkūrimo metai. Todėl mūsų pagrindiniai tikslai - atitikti jos gyventojų lūkesčius ir patenkinti poreikius ir norus: nuolat vystytis ir tobulėti. Lietuvos Respublikos rinkai mes pateikiame platų prekių asortimentą: aukštos kokybės guolius pramonei ir transportui, pavarų diržus, riebokšlius ir hidraulikos elementus, guolių fiksavimo žiedus, konsistentinius tepalus, grandines ir jų dalis, o taip pat guolių montavimo ir patikros prietaisus. Mes savo klientams siūlome patikimą produkciją - tai žymiausių pasaulyje guolių gamintojų: Švedijos SKF koncerno, Japonijos korporacijų NACHI, NTN ir KOYO, Vokietijos koncerno INA-FAG (Schaeffler gruppe) guoliai, Rusijos ir Ukrainos progresyviausių gamyklų guoliai, GOODYEAR pavarų diržai, Italijos koncerno BENERI guolių fiksavimo žiedai, Šveicarijos firmos DICHTA riebokšliai, JAV kompanijos LOCTITE pramoniniai klijai ir medžiagos.

Lietuvos rinkai mes palaikome didžiulį asortimentą prekių ir stengiamės turėti visas Jums reikalingas prekes. Trūkstamą produkciją pristatome per 1-3 savaites, o jei Jūsų užsakymas skubus, pasinaudodami DHL, UPS, TNT paslaugomis, pristatysime per 2-3 dienas. Jums net nereikės atvykti į mūsų firmą Vilniuje. Reikalingas prekes mes Jums pristatysime į vietą, pasinaudodami siuntų gabenimo firmų paslaugomis.

Kai Jūs dėl atsiradusių problemų kreipsitės į mūsų firmą, mūsų jaunas kolektyvas visuomet į jas įsigilins, operatyviai ir kvalifikuotai padės parinkti Jums reikiamus guolius, diržus, riebokšlius ir kitas prekes, konsultuos Jus visais Jums rūpimais montavimo ir eksploatavimo klausimais. Ypač sudėtingais klausimais mes visuomet galėsime pasiremti didžiuliu mūsų partnerių inžinieriniu potencialu ir pateikti Jums teisingus atsakymus. Esant poreikiui, pasinaudodami šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis, galime susiekti su įvairiausiais pasaulio guolių gamintojais ir pristatyti Jums net labai retus gaminius. Nesant galimybės atvykti pas mus, visuomet pateiksime išsamią informaciją telefonais, faksu ar internetu. Be to, Jūsų patogumui mūsų svetainėje įdiegėme produktų paiešką, kurios pagalba Jūs galite akimirksniu susirasite Jums reikiamą prekę, pasitikrinsite kiekius ir kainą. Mūsų firma visuomet, atsižvelgdama į Jūsų poreikius ir galimybes, suderins su Jumis apmokėjimo ir nuolaidų sistemą.

Kreipkitės ir mes Jums padėsime!
Faksas (5) 2151852
info@albaservis.lt
http://www.albaservis.lt
Prekyba guoliais, sandarikliais, pavarų diržais

Paieškos žodžiai

Guoliai lengvajam, sunkiajam transportui Vilniuje, kondicionierių, generatorių, miško technikai, pramonei, žemės ūkiui, elektros varikliams, buitinei technikai, reduktorių, pavarų dėžių, GOODYEAR pavarų diržai pramonei ir automobiliams Vilniuje, riebokšliai pramonei ir automobiliams, guolių fiksavimo ir guminiai žiedai O-RING, SKF guolių montavimo demontavimo prietaisai, movos, guoliai, sandarikliai, guminiai žiedai, fiksavimo žiedai, pramoniniai guoliai, riebokšliai, pavarų diržai, pramoninės grandinės, guolių fiksavimo žiedai

Veiklos sritys

Automobilių dalys Guoliai

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti