Administravimas  |  Statistika
 

AUKI SVEIKAS, VšĮ

 
 
Adresas:
Savanorių pr. 66/ Žemaičių g. 31, LT-44175 KAUNAS
Telefonas: (37) 750800
Nemokamas skambutis
Gauti SMS nemokamai
El. paštas: administracija@aklinika.lt administracija@aklinika.lt
Tinklalapis: http://www.aklinika.lt
Darbo laikas: I-V: 8-20, VI: 8-13 val. (vasarą šeštadieniais nedirbame)
Kodas: 135743541
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 3
3 3

Įmonės pristatymas

A Klinika - tai šiuolaikiška ir moderni klinika, kuri turi stiprią patyrusių savo srities specialistų - profesionalų komandą, visada pasiruošusią padėti sergančiam ar negaluojančiam žmogui.
Mes džiaugiamės, kad mūsų kolektyve dirba daug aukštos kvalifikacijos gydytojų, tarp jų 6 medicinos mokslų daktarai, 6 docentai ir 5 profesoriai.
Tie, kurie tampa mūsų nuolatiniais A Klinikos klientais (prisirašo), gali naudotis šeimos gydytojų paslaugomis nemokamai!
A Klinikoje yra daug šiuolaikiškos ir modernios medicininės įrangos, kurios pagalba atliekami visi reikalingi tyrimai, kokybiškai diagnozuojami ir gydomi susirgimai.
A Klinikos specialistai padės ne tik ligos atveju, bet ir tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir norėtų profilaktiškai pasitikrinti sveikatos būklę. Daug lengviau išvengti galimos ligos ar laiku ją diagnozuoti, nei gydyti ilgalaikį susirgimą ir jo pasekmes.

Paieškos žodžiai

Šeimos gydytojas, šeimos gydytojai Kaune, kardiologas, akių ligų gydytojas, neurologas, okulistas, okulistai, ausų gydytojas, nosies gydytojas, gerklės gydytojas, gastroenterologas, urologas, ginekologas, ginekologai, vaikų ligų gydytojas, dermatologas, dermatologai, endokrinologas, proktologas, chirurgas, chirurgai Kaune, homeopatas, odontologai, stomatologai, psichiatras, psichatrai Kaune, reabilitacija, masažas, skiepai, sveikatos profilaktinis tikrinimas, laboratoriniai tyrimai, ultragarsiniai tyrimai, endoskopiniai tyrimai, pažymos, akių klinika Kaune, klinika Kaune, akių klinika Žaliakalnyje, akių klinika centre, akių klinka senamiestyje, šeimos gydytojai Žaliakalnyje, akių gydytojai centre, akių gydytojai senamiestyje, vaikų psichiatrai, pagalba vaikams, gydytojo konsultacijos, koloproktologija, sveikatos pažymos, sveikatos patikrinimas Kaune, diagnostikos klinika, diagnostinė klinika Kaune, šeimos klinika Kaune, šeimos klinika, akių gydymo specialistai.

Veiklos sritys

Medicinos įstaigos, klinikos (privačios) Poliklinikos, medicinos centrai

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti