Administravimas  |  Statistika
 

EXCURSUS, UAB

 
 
Adresas:
J. Jablonskio g. 3, LT-44286 KAUNAS
Telefonas: (37) 321233
El. paštas: info@excursus.lt info@excursus.lt
Tinklalapis: http://www.excursus.lt
Kodas: 134811498
PVM kodas: LT348114917
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 0
0 0

Atsiliepimai

Nusivylusi
Su kelionių agentūra „Excursus“ teko keliauti ne pirmą kartą, anksčiau tikrai netekdavo nusivilti, tačiau paskutinė kelionė taip nesusiklostė, kad tai darys įtakos renkantis tolimesnes keliones su šia agentūra... 2018-06-09 d. keliavome į Lenkiją į Augustuvo kanalus, Vilko guolį bei vandens parką Tropikaną. Labai gaila, tačiau kelionei net neprasidėjus nuotaika jau ėmė bjurti, nes keliautojams buvo pranešta, kad autobusas iš Vilniaus išvyksta 5:30 ryte, kai tuo tarpu autobusas iš Vilniaus išvyko tik 6:00. Na, patys suprantant, kad ryte lauke laukti puse valandos nors ir vasaros metu, nėra malonu.. Teko kelis kartus skambinti gidei, tačiau prisiskambinti jai nepavyko ir informaciją, kad autobusas vėluos sužinoti teko tik iš kitų šalia buvusių turistų... Argumentas, kad autobusas vėluos buvo tai, kad vairuotojui ir keleiviams buvo pasakyti skirtingi laikai.. keista, tačiau pasikalbėįus su keleiviais vykusiais iš Kauno sužinojome, kad nors vėlavome ir Kaune buvome tai pat daug vėliau nei buvo planuota, tačiau nei vienas jų nebuvo informuotas gidės į vietą atvykti vėliau.. Mano manymu, šioje situacijoje ką gidė turėjo padaryti pirmiausia, tai išsiuntinėti trumpąsias žinutes keliaujantiems apie galimus vėlavimus, tačiau tai atlikta nebuvo.. Būtent šis aplaidumas ir lėmė visą tolimesnę kelionės eigą... Pirmoje kelionės dalyje turėjome plaukti Augustavo kanalais. Skelbimas žadėjo, kad pateksime į vandens šliužus, mus turėtų apsemti vanduo ir t.t, tačiau nieko panašaus nesulaukėme... Kadangi smarkiai atsilikome nuo savo grafiko, kelionė laivu mums buvo sutrumpinta, o išlipus į krantą ir paklausus kiek turime laiko nueiti į tualetus, gidė atsakė, kad jo neturime ir liepė grįžti į autobusą. Noriu pabrėžti, kad šioje kelionėje buvo vandens parkas, todėl autobuse buvo apstu mažųjų turistų, todėl pradėjus sakyti, kad vis dėlto mums reikia laiko, gidė nepatenkintu tonu pasakė, kad palauks kelias minutes. Antroji kelionės dalis buvo Vilko guolis, į jį atvykome tokiu metu, kuriuo jau turėjome iš jo išvažinėti, todėl savaime suprantama prasidėjo kai kurių žmonių piktumai, gidė pasimetė ir rezultate Vilko guolyje nusamdyto gido kelionė ir vėl buvo sutrumpinta ir visus objektus pamatė tik tie, kurie atsiskyrė nuo grupės ir viską apėjo savarankiškai, tačiau nesužinodami visos istorijos ... Stebino ir tai, kad nors gidė tikrai labai daug kalbėjo autobuse ir stengėsi suteikti kuo daugiau informacijos, Vilko guolyje gidui kalbant rusiškai ji versdavo, tačiau nuolat primindavo ,kad tai jau pasakojo...keista, kaip ji nenorėjo suprasti kad ne visi klausėsi vieni kalbėjo, kiti snūduriavo.. Na, manau gidų toks darbas ir turi kartoti ir atsakyti į visus turistų klausimus kiek jų beiškiltų.. Jautėmės panašiai, kad gidė tiesiog tingi dirbti savo darbą... Galiausiai pajudėjus į vandens parką Tropikaną mums buvo pranešta, kad jame turėsime 1,30 val. kai tuo tarpu pinigus sumokėjome ir kelionės skelbime buvo minimos 2 val. Šioje vietoje labai daug žmonių buvo susierzinusių ir suprasdami neteisybę dauguma jų ėmė atsiėminėti pinigus pasirinkdami tą laiką praleisti vaikščiojant mieste.. Galiausiai vandens parke buvome tik 1,30 val. o norėdami praleisti jame daugiau laiko turėjome mokėti iš savo lėšų... Matant kylantį žmonių pasipiktinimą ir mikrafonu išsakytus keleivių priekaištus, pasitarusi su vairuotoju gidė nusprendė „kompensuoti“ mūsų sugadintą kelionę skirdama daugiau laisvo laiko mieste ir vėlesnį išvykimą ir pačios Lenkijos.. Gaila, tačiau tai neatpirko patirtų nesklandumų ir ženkliai sutrumpintų pramogų, todėl norint ir tikintis gero laiko reikia labai gerai pagalvoti ar ši agentūra Jums jį gali suteikti...

Veiklos sritys

Kelionės, agentūros

Žemėlapis





Uždaryti
Uždaryti