Administravimas  |  Statistika
 

GRATRANS, UAB

Veiklos apibūdinimas:
Krovinių vežimas Lietuvoje I-VI visa parą.
Krovinių vežimas Pabaltyjije.
Skubus krovinių gabenimas.
 
Specialūs pasiūlymai:
Krovinių gabenimas Lietuvoje, Baltijos šalyse. Skubūs pervežimai krovinių.
 
Adresas:
Kirtimų g. 41, LT-02244 VILNIUS
Telefonas: (603) 43707
Nemokamas skambutis
Gauti SMS nemokamai
El. paštas: info@gratrans.lt info@gratrans.lt
Tinklalapis: http://www.gratrans.lt
Kodas: 302549221
PVM kodas: LT100005698110
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 1
1 1

Įmonės pristatymas

Mūsų įmonė siūlo greitą pristatymo paslaugą Lietuvoje ir Europoje. Mes atsižvelgiame į visus kliento pageidavimus. Mūsų darbuotojai atlieka darbą pagal aukščiausius reikalavimus. Teikiame transporto paslaugas taip, kad galetumėte rasti sau tinkamą variantą, kuris atitinka kainos ir kokybės santykį.
Teikiant paslaugas siekiame kuo mažesnių laiko sąnaudų ir aukštesnės kokybės, todėl nuolat investuojame į naujausią įrangą, transporto priemones, pakavimo medžiagas. Darbuotojai, teikiantys mūsų įmonės paslaugas, visada supažindinami su kliento pageidavimais.
Kartu su mūsų specialistais galite lengvai išspręsti savo problemas transporto paslaugų srityje ir paslaugų organizavimą. Mūsų transporto paslaugos yra atliekamos pagal aukščiausius reikalavimus.
Mūsų darbuotojai – profesionalūs ir gerai apmokyti bei motyvuoti žmonės. Mūsų kompanija rūpinasi, kad jie dirbtų saugiose ir tinkamose sąlygose. Užtikriname, kad jiems nestigtų tinkamų priemonių ir jie galėtų kartu su kompanija suteikti Jums profesionalias paslaugas.
Įmonės tikslas – operatyvus ir profesionalus visapusiškas bendradarbiavimas, užtikrinantis aukštą paslaugų kokybę bei perspektyvą. Norėdami pasiekti šį tikslą, keliame sau nemažus reikalavimus.
Mūsų klientai turi galimybę bet kurio metu gauti profesionalias konsultacijas iš mūsų ekspertų. Mes suteiksime išsamią informaciją apie paslaugas ir kainas, padėsime parinkti tinkamą transportą. Paskambinkite mums ir sužinosite, kokio automobilio jums reikia, kad butų saugiai gabenamos jūsų prekės. Laukiame jūsų skambučių!

Paieškos žodžiai

KROVINIŲ VEŽIMAS, KROVINIŲ GABENIMAS, KROVINIŲ PERVEŽIMAS, LIETUVOJE , KROVINIŲ GABENIMAS BALTIJOS ŠALYSE, KROVINIŲ GABENIMAS ESTIJA, KROVINIU GABENIMAS LATVIJA, KROVINIU GABENIMAS ESTIJA, DALINIŲ KROVINIŲ GABENIMAS, DALINIŲ KROVINIŲ, PERVEŽIMAS, DALINIŲ, KROVINIŲ VEŽIMAS, SKUBUS KRONIVIŲ GABENIMAS, SKUBUS KROVINIAI, SKUBUS KROVINIŲ PERVEŽIMAS, SIUNTOS, SKUBIOS SIUNTOS, SKUBIŲ SIUNTŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE, TRANSPORTAVIMAS, PERVEŽIMO PASLAUGOS, KROVINIŲ GABENIMAS ŽEMĖS TRANSPORTU. KROVINIŲ GABENIMAS SKUBIAI LIETUVOJE, PERVEŽIMAS, GABENIMAS, KROVINIŲ PRISTATYMAS, SIUNTŲ PRISTATYMAS. NESTANDARTINIŲ KROVINIŲ GABENIMAS, TARPTAUTINĖS SIUNTOS, TARPTAUTINIS KROVINIU GABENIMAS, SIUNTU PERVEZIMAS, PERVEZIMAI, TARPTAUTINIS KROVINIŲ GABENIMAS MARŠRUTU LIETUVA - ESTIJA - LIETUVA, KROVINIŲ GABENIMAS: LIETUVA-LATVIJA-LIETUVA, LIETUVA-LENKIJA-LIEUVA

Veiklos sritys

Automobilių, autobusų, mikroautobusų nuoma Krovinių gabenimas
Perkraustymas

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti