Administravimas  |  Statistika
 

Grigiškių sveikatos priežiūros centras, VšĮ

 
 
Adresas:
Mokyklos g. 10, LT-27105 GRIGIŠKĖS, VILNIUS
Telefonas: (5) 2432103
El. paštas: gspc@gspc.lt gspc@gspc.lt
Tinklalapis: http://www.gspc.lt
Kodas: 181384061
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 7
3 7

Atsiliepimai

Tatjana
kodel neradau darbo grafiką kiekvienam gydytojui atskirai internete,ar tai paslaptis?Tai labai reikalinga pacientam.Ačiu
emi
sveiki gal kas zino kaip rasti grigiskiu poliklinikos gydytoju darbo grafikus ? jei galite atsiuskite nuoradas aciu
Olga
Buvau siandien apakausi daktarais Odontologais Grigiskiu Poliklinikoje. Ziauru, baisu... Su dukra nuejom pas stomatologa nauja tipo daktare Jakubauskaite, Padare nuotraukas dukrai dantu ir rodo Kondrasanai nesupratau prie ko ji galvoju.??? Tai ta daktare "Jakubauskaite" studente ar kaip??? Zodziu nusprende salinti dantuka nes is jo nieko gero, sakau gal nebutina, neee, reikia nes jis labai blogas ...Ok na jus daktare jus zinot. Dukra aisku nesidave, is pat pradziu burnos neatidare, poto zinoma sauke stipriai verke ir t.t. na supraskit vaikas bijo… bet burna siaip ne taip atidare....Bet apakau kaip pradejo ant mano vaiko saukti daktare “Jakubauskaite”!!! tas tai tikrai nustebino, na galvoju sunku gal... taip sutinku mano dukra klyke. Bet daktarai tai tikrai neturi saukti…vaikui dar didesne baime. kaip suprantu balso kelt tiktrai neturetu...Na siaip ne kaip isrovem, nuejom namo atidaro dukra burna, o ten puse danties. Skambinu, sako ateit atejau. Vel tas vaikas klyke saukia...nebegaliejau as ten ... atejo Kandrasina pradejo ziureti, krapstyti, prie vaiko paeme svirksta uzsalde vaikas jau be zodziu klyke ten, nezinau net kaip ispasakoti...laike uz burnos jai visis ir sesutes , uz koju ir t.t. Tada jau ir ta Daktare Kondrasina, saukt rekt ir t.t.... nieko nesakiau, galvoju na reikia gi uzbaig ta dantuka, Pati patiriau stresa, pasimeciau. Dabar taip gailiusosi, kad neaspginaia dukros. Tada galiausia Kondrasina mete instrumentus ir saukt, nieko ten netvarkysiu rasykit siuntima i lazdynus ir viskas... Cia taip elgiasi daktarai??? Baisu!!!Tada vel ta daktare Jakubauskaite prisedo prie dukros, bet dukra nusiramina siaip nekaip isrove...dieve kaip prisimenu, negaliu iki siol pati nusiramint...Vaikstau ir vis galvoju, nors sesk ir verk...Aciu daktarei , kad isrove, bet tikrai labai sokiruota esu. Dantena visa isdraskyta, pergyvenu del dukros, koki vaikas stresa gavo...
geras zmogus
Pati blogiausia poliklinika Grigiskiu .visur apskusiu kur tik imanoma .nes taip neturi teises elgtis su pacientais .padarysiu tvarka jei jos nera .rasysiu iki to laiko visiems kol nebus tvarkos .kitos iseities nematau.gyvuliai dirba .
pacientas
grigiškiu poliklinikos gydytojų elgesis neįmanomas... šlubuodamas atėjau į polikliniką, o chirurgas net neapžiūrėjo kelio, o jis ištino, nusiunte pasidaryt rentgeno nuotraukos, pasižiūrėjo ir liepė važiuoti į lazdynų ligoninę, tuo tarpu biuletenio nenorėjo duoti, o lazdynuose užsirašiau už trijų savaičių.. kaip jo manymu aš be biliutenio neesiu į darbą tris savaites....vos ne vos išsiprašiau biuletenį.... o kas labiausiai nustebino, tai jo žodžiai.. "aš negaliu nustatynėti diagnozo"... įdomu o kas jei ne gydytojas.. krc nesamonė... grigiškių poliklinika pati blogiausia...
Meda
Noriu pasakyti kad grigiskiu poliklinika nusivyliau jau seniai bet dabar is vis nuejus pas daktare, tai daktares sesele Misciuk (jos pavarde) is vis pasake kad neturim laiko cia jums nors ir turejau talona. Net daktare nepatikrino manes o TA is kart pasake kad laiko jums neturim.
AIRA
Nejaugi nera nei vieno gero atsiliepimo apie medikus.O tokiai kaip Olgai išvis neleisti rašyti komentarų.Neraštingumas baisus.Tai galima pavaryti ir ant pedagogų,kurie taip išmoko rašyti vidurinėse mokyklose ar gimnazijose.Tai tiek.
Nijolė
Noriu padėkoti Grigiškių SPC gydytojai Giedrei Stapulionienei ir jos padėjėjai už malonų opertyvų aptarnavimą, už skirtą dėmesį ir išklausymą. Tai teko patirti ne pirmą kartą, o šiandien 2016.04.27d.dar kartą buvau maloniai nustebinta. Mielieji, pradėkime nuo savęs, elkimės patys padoriai, gerbkime pašnekovą ir tuo pačiu bus atsakyta.Gal ne iš karto, bet viskam reikia kantrybės. Grigiškių registratūroje pokyčiai taip pat matomi į gerąją pusę.Darbuotojų kaita naudą atneša įmonei.Sėkmės ir pozityvumo gydymo specialistams bei pacientams.
Danutė V.
Noriu padėkoti ginekologei Ž.Staponkutei,stomatologėms J. Pavalkei (šiuo metu augina vaikelį), Razbadauskienei -eiti pas jas vienas malonumas.AČIŪ JUMS!!!
rima Sasnauskiene
Nuširdžiai dėkoju daktarei ginekologei Žygimantei Staponkutei. Ačiū daktare, kad taip oreratyviai suteikėte reikiamą pagalbą, nuraminote, suteikėte išsamią informaciją. Ačiū, kad esu sveika Jūsų ir Grigiškių poliklinikos kolektyvo dėka. Linkiu stiprybės ir stiprios sveikatos Jums Žygimante. Esu labai labai dėkinga!

Veiklos sritys

Poliklinikos, medicinos centrai

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti