Administravimas  |  Statistika
 

GUOSTA, verslas ir pramogos

Veiklos apibūdinimas:
Mes jau 10 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausius žaidimus ir pramogas. 7 ha teritorijoje ant Guostos ežero kranto, miško apsuptyje jūs galėsite pajusti, kas yra...
 
Specialūs pasiūlymai:
Galime Jums pasiūlyti visavertį puikų poilsį mūsų sodyboje!
 
Adresas:
LT-59368 STAKLIŠKĖS, PRIENŲ R.
Telefonas: (685) 33388
Nemokamas skambutis
Gauti SMS nemokamai
El. paštas: vilguosta@gmail.com vilguosta@gmail.com
Tinklalapis: http://www.guosta.lt
Kodas: 125745031
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 3
5 3

Įmonės pristatymas

Veiklos apibūdinimas
Mes jau 10 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausius žaidimus ir pramogas. 7 ha teritorijoje ant Guostos ežero kranto, miško apsuptyje jūs galėsite pajusti, kas yra erdvė ir laisvė.
Mūsų klientai jau atšventė čia firmų vakarėlius, partijų susibūrimus, vestuves, gimtadienius ar tiesiog praleido smagų savaitgalį. Poilsio namai yra įsikūrę tarp Vilniaus, Alytaus ir Kauno, netoli automagistralės Vilnius-Marijampolė.

Jūsų paslaugoms ir malonumui yra kambariai su patogumais ar atskiri nameliai, kaimiška-lietuviška pirtis, du kubilai, konferencijų ir pobūvių salė, šokių aikštelė, pavėsinė, vandens dviračiai, valtys.

Be nakvynės vienu metu gali apsistoti iki 2000 žmonių. Nameliuose su patogumais galime apgyvendinti 225 poilsiautojų. Likusieji gali apsigyventi palapinėse uždaroje saugomoje teritorijoje. Estradoje ir šalia esančioje 400 vietų pavėsinėje galima organizuoti diskotekas, koncertus ar kitaip linksmai praleisti laiką.

Galime Jums pasiūlyti visavertį puikų poilsį mūsų sodyboje!

Paieškos žodžiai

Verslas ir pramogos, verslo pramogos, firmų vakarėliai, kaimo turizmas, verslo renginiai, renginiai įmonėms, konferencijos, konferencijų salės, konferencijų organizavimas, pobūvių salės, banketų salės, pokylių salės, banketai, pokyliai, pobūviai, vestuvės, jubiliejai, gimtadieniai, įmonių gimtadieniai, įmonių jubiliejai, firmų jubiliejai, įmonių renginiai, firmų renginiai, partijų susibūrimai, poilsio namai, poilsiavietės, poilsiavietės su palapinėmis, kambariai su patogumais, atskiri nameliai, poilsio nameliai, pirtys, kubilai, kubilas, vaikų poilsio stovyklos, jaunimo poilsio stovyklos, vaikų stovyklos, jaunimo stovyklos, giminės susibūrimai, šeimos susibūrimai, mokslo draugų susibūrimai, mokslo draugų susitikimai, giminės susitikimai.

Veiklos sritys

Kaimo turizmas, sodybos Kavinės, barai
Kempingai, poilsiavietės Konferencijos, seminarai
Pirtys, saunos Vandens sportas, turizmas
Viešbučiai, svečių namai
Uždaryti
Uždaryti