Apie projektą     

Infoplius - informacija gyventojams

Infoplius - super paieška internete ir telefonu Tau!

Nuo 2010 metų visiškai ATNAUJINOME Infoplius projektą, kuris yra į nieką nepanašus.

  • Tinklalapis www.infoplius.lt - tai internetinė paieškos sistema gyventojams ir verslui (~ 400 tūkstančių apsilankymų per mėnesį)
  • Didžiausias partnerių tinklas - bendra apsilankymų auditorija virš 2mln. lankytojų per mėnesį

Nesustabdomas rinkos judėjimas į priekį, vartotojų įpročių ir poreikių kaita, spartus modernių idėjų skverbimąsis į verslo ir privačių žmonių gyvenimus - visi pastebime ir jaučiame šias šiuolaikinės tendencijas. Atsižvelgdami į visą tai atnaujinome www.infoplius.lt tinklalapį ir sukūrėme didžiausią šio projekto partnerių tinklą.

Infoplius partnerių tinklas

Naujos idėjos - tai senos mintys pritaikytos nuolat kintančioje verslo aplinkoje!

Infoplius.lt paieškos sistema internete maksimaliai pritaikyta šiuolaikiniam vartotojui. Šiame tinklalapyje Jūs galite rasti visą reikalingiausią informaciją "vienoje vietoje":

  • Informaciją apie visos Lietuvos arba tik savo regiono ar miesto įmones, jų darbo laiką, specialius pasiūlymus, el. pašto bei interneto adresus, prekių pavyzdžių galerijas, koordinates žemėlapyje
  • Savo miesto naudingą informaciją (savivaldybių ir turizmo informacijos centrų duomenis, vietinio transporto, autobusų ir traukinių stočių bei oro uostų informaciją, orų prognozės)
  • Paieškos rezultatus iš populiariausių interneto paieškos sistemų (Google, Yahoo, Bing)
  • Paieškos rezultatus iš populiariausių Lietuvos naujienų portalų (Delfi, Lrytas, Diena)

Interneto tinklapis Infoplius.lt visų pirma yra pritaikytas 10-ies didžiųjų Lietuvos miestų (ir jų apskričių) vartotojams: vilnius.infoplius.lt, kaunas.infoplius.lt, klaipeda.infoplius.lt, siauliai.infoplius.lt, panevezys.infoplius.lt, alytus.infoplius.lt, marijampole.infoplius.lt, utena.infoplius.lt, telsiai.infoplius.lt, taurage.infoplius.lt.

Taip pat sukurti net 55 Infoplius.lt portalai visų Lietuvos savivaldybių centrams (pvz. trakai.infoplius.lt, mazeikiai.infoplius.lt ir t. t.), kuriuose pateikiama svarbiausia ir naudingiausia informacija apie tą miestą bei to miesto įmones.

UAB "FCR Media LIETUVA" veikia jau 12 metus ir yra viena didžiausių verslo katalogų leidėjų ir verslo informacijos teikėjų internete šalyje. Nuo 2008 metų vasario mėn. UAB "FCR Media Lietuva" priklauso nepriklausomam privataus kapitalo ir rizikos kapitalo teikėjui plėtrai ir išpirkimo sandoriams Baltijos šalyse - "Baltcap management Ltd." (BaltCap). "BaltCap" yra Europos Privataus ir Rizikos Kapitalo Fondų Asociacijos ir Latvijos Rizikos Kapitalo fondų narys. UAB "FCR Media Lietuva" dirba apie 40 darbuotojų.

Uždaryti
Uždaryti