Administravimas  |  Statistika
 

KAUNO PILIGRIMAS, UAB

Veiklos apibūdinimas:
Pažintinės kelionės autobusu po Europą.
Poilsinės kelionės lėktuvu su Novaturu, Tez turu, Eco travel, Sofa travel, Fiji travel, Triada.
Kelionės į egzotiškas šalis - Meksiką, Tailandą, Braziliją, Šri Lanką, Kiniją, Argentiną, Izraelį, Islandiją, Iraną, Nepalą, Vietnamą, Etiopija.
 
Specialūs pasiūlymai:
Kelionės kolektyvams ir moksleiviams.
Edukacinės kelionės mokytojams.
 
Adresas:
Vilniaus g. 74A-3, LT-44291 KAUNAS
Telefonas: (37) 320756
El. paštas: info@piligrimas.lt info@piligrimas.lt
Tinklalapis: http://www.piligrimas.lt
Darbo laikas: I-V: 10-18 val.
Kodas: 134073885
PVM kodas: LT340738811
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 0
0 0

Paieškos žodžiai

Kelionės, turizmas, kelionių organizavimas, kelionių agentūra, kelionių agentūros, egzotiškos šalys, viešbučiai, kelionės autobusu ir lėktuvu, individualios kelionės, kelionės grupėms ir moksleiviams, lėktuvų bilietai, poilsis, ekskursijos, Turkija, Ispanija, Italija, Egiptas, Meksika, Tailandas, Vokietija, Argentina, Brazilija, Izraelis, Anglija, Prancūzija, Graikija, Jordanija, poilsinės kelionės, pažintinės kelionės, egzotiškos kelionės, poilsis, Indija, Izraelis, Kinija, Indokinija, Pietų Amerika, Šri Lanka, Tunisas.

Atsiliepimai

as
Teko vykti su agentūra Kauno piligrimas į kelionę. Tokių blogų organizavimo sąlygų, dar nėra tekę patirti. Buvo pranešta, kad autobusas bus naujas. Deja dėl autobuso "naujumo" vairuotojai nemokėjo naudotis dauguma autobuso įrangos. Kaip ją naudotis vairuotojai sužinojo, tik kelionės pabaigoje. Vietos kojoms autobuse buvo tragiškai mažai. Teko stovinėti, nes vairutojai ieškojo kur sumokėti kelių mokesčius, galiausiai radus kolonėlę, kelių mokesčių mokėjimas užtruko 1 val(pasirodo dėl autobuso naujumo trūko kažkokių sertifikatų). Tolimesni mokėjimai užtruko apie pusę valandos. Tai iš mūsų kelionės atėmė labai daug laiko. To pasekoje 4 valandas vėlavome atvykti į viešbutį, o pasivaikčiojimas po kalnus(kas buvo mūsų kelionės tikslas) vietoj visos dienos užtruko tik 3 val. Visa kelionė buvo pastovus laiko trūkumas, bėgimas. Išreiškus nepasitenkinimą kelionės vadovui, buvo atsakyta, kad tai mūsų pačių kaltė. Nuoširdžiai patariu nesinaudoti šios agentūros paslaugomis.

Veiklos sritys

Kavinės, barai Kelionės, agentūros
Kelionių organizatoriai

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti