Administravimas  |  Statistika
 

NAIRUVA, IĮ

Veiklos apibūdinimas:
Baldai, prekyba. Miegamojo, valgomojo, biuro, minkšti ir kiti modernūs, klasikiniai baldai iš Amerikos, Azijos, Europos. Apšvietimas. Buitiniai šviestuvai, sietynai ir toršerai. Interjero elementai ir detalės, aksesuarai, paveikslai. Čiužiniai, spintos, kėdės ir krėslai, stalai.
 
Specialūs pasiūlymai:
Platus baldų asortimentas, atitinkantis Jūsų lūkesčius
 
Adresas:
Taikos pr. 58 (ŠILAS, 2 salė), LT-91183 KLAIPĖDA
Telefonas: (699) 96988
El. paštas: nairuva@yahoo.com nairuva@yahoo.com
"Skype" adresas: birute55555
Tinklalapis: http://www.nairuva.lt
Darbo laikas: I-V: 10-19, VI: 10-17 val.
Kodas: 141621830
PVM kodas: LT416218314
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 1
5 1

Įmonės pristatymas

"NAIRUVA, IĮ - sėkmingai dirbanti baldų pardavimo įmonė dar nuo 1997 m. Specializacija - amerikietiškų, azijietiškų, taip pat ir europietiškų baldų prekyba. Mes pasiruošę Jums pasiūlyti platų klasikinių ir modernių baldų, elegantiškų šviestuvų, čiužinių bei interjero detalių, paveikslų asortimentą, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius. Tikimės sėkmingo, abiems pusėms naudingo bendradarbiavimo, ir maloniai laukiame Jūsų apsilankant mūsų salone.
Su pagarba, įmonės kolektyvas."

Paieškos žodžiai

Baldai iš Amerikos, amerikietiški baldai, baldai iš Azijos, azijietiški baldai, baldai iš Europos, europietiški baldai, valgomojo baldai, miegamojo baldai, minkšti baldai, odiniai baldai, klasikiniai baldai, modernūs baldai, stalai, kėdės, sofos, aksesuarai, interjero detalės, paveikslai, šviestuvai, sietynai, čiužiniai, baldai, prekyba baldais, lovos, darbo kambario baldai, biuro baldai.

Veiklos sritys

Apšvietimas Baldai - prekyba
Čiužiniai Interjero detalės
Kėdės, krėslai Spintos, stumdomos durys, pertvaros

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti