Administravimas  |  Statistika
 

NEFRIDOS KLINIKA, UAB

Veiklos apibūdinimas:
"Nefridos" klinika - tai moderniausia diagnostine bei laboratorine įranga aprūpinta privati medicinos įstaiga, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos, kompetetingi specialistai.
 
Specialūs pasiūlymai:
Sutaupytas laikas. Kokybiškos paslaugos. Puiki sveikata.
 
Adresas:
Nidos g. 3A, LT-93220 KLAIPĖDA
Telefonas: (46) 397070
El. paštas: info@nefrida.lt info@nefrida.lt
Tinklalapis: http://www.nefrida.lt
Kodas: 142126825
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 11
4 11

Įmonės pristatymas

"Nefridos" klinika - tai moderniausia diagnostine bei laboratorine įranga aprūpinta privati medicinos įstaiga, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos, kompetetingi specialistai. Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir aukščiausia sveikatos priežiūros paslaugų kokybė.

APTARNAUJAMI APSIDRAUDĘ

1. UAB SEB gyvybės draudimas

2. UAB "ERGO Lietuva gyvybės draudimas"

3. UAB "BTA draudimas"

4. Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas

Paieškos žodžiai

ŠEIMOS GYDYTOJAI, ŠEIMOS GYDYTOJAS, KARDIOLOGAI, KARDIOLOGAS, AKUŠERIAI, AKUŠERIS, GINEKOLOGAI, GINEKOLOGAS, UROLOGAI, UROLOGAS, GASTROENTEROLOGAI, NEUROLOGAI, NEUROLOGAS, VAIKŲ NEUROLOGAI, VAIKŲ KARDIOLOGAI, LOR GYDYTOJAI, LOR GYDYTOJAS ENDOKRINOLOGAI, ENDOKRINOLOGAS, NEFROLOGAI, NEFROLOGAS, REABILITOLOGAI, REABILITOLOGAS, REUMATOLOGAI, REUMATOLOGAS, TRAUMATOLOGAI, TRAUMATOLOGAS, KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAI, CHIRURGAI-ONKOLOGAI, CHIRURGAS-ONKOLOGAS, RADIOLOGAI, RADIOLOGAS, LABORATORIJA, RENTGENAS, MASAŽAS, MANUALINĖ TERAPIJA, ECHOSKOPIJA, PROFILAKTINIAI TYRIMAI, OFTALMOLOGAI, OFTALMOLOGAS, CHIRURGO KONSULTACIJOS, PSICHIATRO KONSULTACIJA, ODONTOLOGINĖ PAGALBA, VAIKŲ GASTROENTEROLOGO KONSULTACIJA, AKIŲ LYGŲ GYDYTOJAS, AKIŲ LYGŲ GYDYTOJO KONSULTACIJA, ORTOPEDO TRAUMOTOLOGO KONSULTACIJA, PSICHOTERAPEUTO KONSULTACIJA, PSICHOTERAPEUTAS, NEFROLOGO KONSULTACIJA, NEFROLOGAS, NEFROLOGAI, DERMATOVENEROLOGAS, DERMATOVENEROLOGAI, DERMATOVENEROLOGO KONSULTACIJA, RADIOLOGO KONSULTACIJA, RADIOLOGAI, RADIOLOGAS, BIOCHEMINIAI TYRIMAI, HEMATOLOGINIAI IR BENDRAKLININIAI TYRIMAI, MIKROBIOLOGINIAI TYRIMAI, IMUNOLOGINIAI TYRIMAI, ENDOSKOPINIAI TYRIMAI, ENDOSKOPINIS TYRIMAS, ECHOSKOPINIAI TYRIMAI, ECHOSKOPINIS TYRIMAS, KLINIKINĖS FIZIOLOGIJOS TYRIMAS, RADIOLOGINIAI TYRIMAI, RADIOLOGINIS TYRIMAS, DARBUOTOJŲ SVEIKATOS PROFILAKTINIS TIKRINIMAS, VAIRUOTOJŲ SVEIKATOS PROFILAKTIKOS TIKRINIMAS, NORINČIŲ ĮSIGYTI CIVILINĮ GINKLĄ SVEIKATOS PROFILAKTIKOS TIKRINIMAS, NEFRIDA

Atsiliepimai

Gintarė
Nefridos klinikoje visa šeima esame pasirašę sutartis nuo pat Nefridos įkūrimo, šiai dienai aš nebenoriu ten kojos bekelti.....Mano šeimos gydytojas yra pasakiškas žmogus ir rūpestingas profesionalas Vyr.Gyd.Kontrimas (lenkiu galvą prieš jį). Mano vaikų gydytoja buvo Achmetova, jai taip pat neturiu priekaištų (gaila bet ji išvažiavo į užsienį gyventi) Didžiausias košmaras yra ODONTOLOGAI jų anarchija išvedė mane iš kantrybės, UAB "Dentogama" taip, jie yra UAB juos Nefrida nuomoja, todėl nelabai juos pagasdinsi Nefridos direktorium ir skundais - Čiuteikiui DZIN. Vedžiau vaikus, praktiškai pas visus odontologus, kurie dirba Nefridoje ir nei vienas nesugebėjo žmoniškai su jais elgtis, jų pasakymai vaikams budavo tokie : ramiai,sedėk, kentėk, eisi lauk jei nepakentėsi, išvarysiu tavo mama iš kabineto jei nesedėsi ramiai (kai ji manes paprašė išeiti, išėjau, o vaikas jau po sekundės stovėjo šalia manęs koridoriui - Pabėgo ) žodžiu trauma vaikams "išugė". Buvo dar labai daug įvairių tokių situacijų, bet viena visiškai išvedė iš kantrybės, kai vieną penktadienį vaikui iškrito plomba, nevežiau į kliniką, kad sutvarkytų, sakė palaukt reikės, na taip supratntu, lauksim.. po 2 valandų, seselės paklausiau jeigu pradės savaitgalį skaudėti kokią pagalbą jam galiu suteikti - sakė skalauti sūriu vandeniu, ok, išėjom taip nieko ir nesulaukę, nes ir eilės nemažėjo, ir nesišvietė mums apsilankyti pas gyd. Atvažiavome vėl, galų gale susitvarkyti tą dantuką, darbo dieną iš pačio ryto sėdim laukiam....ir vėl 1,30 val...Pasijutau ignoruojama, kai pakvietė šalia sėdinčius su skaudančiu dantim, kurie laukė gal 15 min. o mes "už borto" ilindau į kabinetą ir paklausiau tai kada bus mūsų eilė, sesutė tada pakvietė užeiti, o gydytoja pradėjo moralą....ilgą moralą........neatlaikiau...mes susipykome, nes jai atrodė, kad mes privalėjome pasiimti taloną, ir iš dantuko nekraujuoja, čia dantenos kraujuoja, o ir maistas lai lenda i ta atsiverusia danties kiauryme, jam neskauda tai ir talono galit laukti. Žodžiu, trūksta žodžių....Pasibaisėjau, šiuo metu lankomes kitoje įstaigoje privačiai, kad ir kaip skaudžiai "per kišenę" bet sau nervų nebesinori gadintis, o ir vaikus traumuoti užteks.
Valentina
Deka Uab”dentogama” pas mano dukra 8 metu nebera dvieju sveiku 6 uku. Du metus emiau talonus ir prasiau ant uzaugusiu pastoviu 6 uku uzdeti silantus. Du metus mums sake- per anksti, neisigalvokit. O siandien paaiskejo , kad jau pervelu, dantys sugadinti visiskai. Ir uab “dentogama” mus paklause- o tai kur jus buvot, kodel neuzdejot silantus? Cia kas- pasityciojimas?!!! Ten ne medikai, o komersantai, kurie spjaut norejo i zmones. Baisu. Niekam nerekomenduoju ten kreiptis!!!
Neigiama
Klaipedos Nefrida atsisake 12 metu vaikui israsyti astmos dusuliui raminti vaistus. Kartu su jais buvo prasoma claritino. Pediatre klike prie nefridos jog vaikui korona. O jei ne corona tai ji tikrai jam bus. Atsisake priimti i konsultacija. Atsisake gydyme. Registratura pasake iseiti is pastato. Vaikui 12 metu. Astmatikas su sezonine alergija. Del antro vaiko pediatre gazdina vaiku teisemis del atsisakymo skiepyti bei vaikas nesilanko pas juos ne sveikas visada. Gydyme buvo atsisakyta. ir visas kiemas zmoniu girdejojo jog mes infekuoti.
Dalija
Tokio chamo kaip odontologas ciuteikis dar neteko sutikti , psatate i eile dantuprotezavimui, idejo protezus sumoketa dvigubaibrangiau nei is tikro kai nuoja, o paparsius kasos cekio del kompensacijos atreze, kad suteritorinemis ligoniu kasomisnedirba dentogamos pateiktame sarase nera ir jokios kompensacijos negausiu, bet as taip tikrai nepaliksiu eisiu iki galo nes ir tokius chamus reikia nukeisti ant zemes
albina
Ka galima pasakyti šeimos gydytojai, kuriai buvo sakomi simptomai, kur buvo lankomasi pastoviai, kad reikalinga daryti skydliaukės tyrimus. Esu nejauna moteris ir be simptomu atrodo būtų reikalinga daryti tokį tyrimą. Pasekoje, dėl gydytojos neapsižiūrėjimą man 4-os stadijos skydliaukės vėžys. Apmaudu/maža pasakyti /kad be reikalo patekau į tokią bėdą. Stebisi kolegos medikai, kad aš pirmą kartą ateinu, tokių metų daryti, skydliaukės tyrimo. Iki beprotybės apmaudu.
Indrė
Teikiate konfidencialią paciento informaciją, svetimiems žmonėms.

Veiklos sritys

Akušeriai-ginekologai Ambulatorijos, medicinos punktai
Gastroenterologai Kardiologai
Laboratorijos, tyrimai Ligoninės, klinikos
Medicinos įstaigos, klinikos (privačios) Neurologai
Odontologai Oftalmologai
Onkologai Ortopedai, traumatologai
Otorinolaringologai Pediatrai
Poliklinikos, medicinos centrai Psichiatrai, psichoterapeutai, psichologai, seksopatologai
Sanatorijos, gydyklos Šeimos gydytojai
Terapeutai Urologai, andrologai
Uždaryti
Uždaryti