Administravimas  |  Statistika
 

PC HELP, UAB

Veiklos apibūdinimas:
Taisome nešiojamus ir stacionarius kompiuterius, garso ir vaizdo aparatūrą. Prekyba kompiuterine technika, biuro įranga, televizoriais.
 
Specialūs pasiūlymai:
Su studento pažymėjimu arba Daily Card kortele kompiuterių remonto darbams 15% nuolaida.
 
Adresas:
Savanorių pr. 192/J.Žemgulio g. 2-301, LT-44151 KAUNAS
Telefonas: (37) 327424
Mobilus: (601) 93660
El. paštas: info@pc-help.lt info@pc-help.lt
Tinklalapis: http://www.pc-help.lt
Darbo laikas: I-V: 8-18 val.
Kodas: 301732860
PVM kodas: LT100004315910
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 4
4 4

Paieškos žodžiai

kompiuterių remontas, kompiuterių taisymas, nešiojamų kompiuterių remontas, programinės įrangos diegimas, įmonių kompiuterių priežiūra, serverių taisymas, kompiuterių diagnostika, duomenų atstatymas, prekyba monitoriais, pigūs kompiuteriai, kompiuterių dalys, kompiuterių dalys, kompiuterių remontas, kompiuterių taisymas, kompiuteriai, nesiojamų kompiuterių remontas, nesiojamų kompiuterių taisymas, kompiuterių prekes, kompiuterių meistras, monitorių taisymas, televizorių taisymas, virusų valymas, kompiuterių komponentai, kompiuterių aptarnavimas, programinės įrangos diegimas, programinės įrangos tvarkymas, kompiuterių modernizavimas, kompiuterių taisykla, kompiuterių meistro iškvietimas, kompiuterių servisas, kompiuterių specialistai, duomenų atstatymas, duomenų atkūrimas, vaizdo plokščių taisymas, vaizdo čipų remontas, kompiuterių litavimas, kompiuterių moderinizavimas, programinės įrangos atstatymas, programinės įrangos diegimas, tinklo įrengimas, belaidžio tinklo įrengimas, kompiuterių diagnostika, kompiuterių profilaktika, kompiuterių priežiūra, kompiuterių atnaujinimas, pagrindinių plokščių litavimas, pagrindinių plokčių taisymas, įmonių kompiuterių priežiūra, nuolatinė kompiuterių priežiūra, kompiuteriai dalimis, kompiuterių komponentai, kompiuterių supirkimas, serverių taisymas, Prekyba Nešiojamaisiais kompiuteriais, Prekyba Stacionariaisiais kompiuteriais, Prekyba kompiuteriais išsimokėtinai, Prekyba kompiuterių komponentais, Prekyba kompiuteriais lizingu, Pigūs kompiuteriai, Prekyba nešiojamųjų kompiuterių detalėmis, Prekyba nešiojamųjų kompiuterių pakrovėjais, Prekyba nešiojamųjų kompiuterių ekranais, Prekyba periferine įranga, Prekyba biurio technika, Prekyba monitoriais, Prekyba spausdintuvais, Prekyba kopijuokliais, Prekyba projektoriais, Kompiuterių pardavimas, Nauji kompiuteriais, Kompiuterių dalių pardavimas, Kompiuterių parduotuvė, Kompiuterių centras, Prekyba Nešiojamaisiais kompiuteriais, Prekyba Stacionariaisiais kompiuteriais, Prekyba kompiuteriais išsimokėtinai, Prekyba kompiuterių komponentais, Prekyba kompiuteriais lizingu, Pigūs kompiuteriai, Prekyba nešiojamųjų kompiuterių detalėmis, Prekyba nešiojamųjų kompiuterių pakrovėjais, Prekyba nešiojamųjų kompiuterių ekranais, Prekyba periferine įranga, Prekyba biurio technika, Prekyba monitoriais, Prekyba spausdintuvais, Prekyba kopijuokliais, Prekyba projektoriais, Kompiuterių pardavimas,

Atsiliepimai

Klientas
Nerekomenduoju šios įmonės paslaugų: PC Help tvarkiau du kompiuterius su tokiu pat gedimu, 3 mėn. bėgyje gedimas pasikartojo abiejuose kompiuteriuose, tad du galimi variantai: a) jie naudoja nekokybiškas arba nenaujas detales, b) nekokybiškai atlieka darbus. Taip pat telefonu kartą teiravausi dėl detalės, sakė jog turi, atvykau į vietą, pasakė jog neturi ar nenori dabar ieškoti. Ačiū už mano laiko gaišimą. Nuėjus į prieš jų ofiso pastatą esančią elektronikos prekių parduotuvę RCL darbuotojai juokėsi, jog ne aš pirmasis ateinu iš jų su nusiskudimais dėl darbo ar prekių. Vengti šios įmonės paslaugų!
Gintautas
Užsakymas: 2016-12-29. Virtuvinis kombainas užtrumpino ar kažkas panašaus. Nuvežiau į šią įmonę defektuoti ir sutaisyti. Defektavimo rezultatas "apdegė vidaus elementai", tai buvo atlikta manau atsukus 4 varžtus ir pažiūrėjus schemą. Aš ne itin nusimanau elektronikoje, bet galiu pasakyti tiksliau, jog tenai sudegė dvi varžos, žinoma gal dar kažkas, bet čia specialistai galėtų tikrinant pasakyti. Kaina už tokį defektavimą 9 Eur. Taisyti prietaiso nesutiko, nes trūksta informacijos apie daiktą. Gaila, bet rekomendacijos visiškai nepateisino lūkesčių.
Rička
Šioje įmonėje buvau apsilankęs prieš metus, viskas tinkamai suremontuota, tik ilgokai teko laukti, apie savaite kol sutvarkys mano kompiuterį. Bet kai teko sausio mėn. vėl kreiptis dėl kito kompiuterio, paskaitęs komentarus nelabai patikėjau, kad čia apie juos. Kreipiausi, pasitiko mane tikras meistras, išmanantis savo amatą. Viską išaiškino žaibiškai, aiškiai. Iškarto sutarėm remonto kainą ir terminus. Jau tą pačią diena gavau į el. paštą pranešimą, kad darbai pradėti. Bet svarbiausia, kad kita dieną jau pranešė, kad viskas paruošta. Tad manau, kad komentarai netinkami. Vyrai ir toliau taip! AČIŪ! p.s. - naujas vadas, nauja komanda iškarto matosi skirtumas.

Veiklos sritys

Buitinė technika Buitinės technikos remontas
Kompiuteriai Kompiuterių remontas

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti