Administravimas  |  Statistika
 

Atsiliepimai

Klientas
Nerekomenduoju šios įmonės paslaugų: PC Help tvarkiau du kompiuterius su tokiu pat gedimu, 3 mėn. bėgyje gedimas pasikartojo abiejuose kompiuteriuose, tad du galimi variantai: a) jie naudoja nekokybiškas arba nenaujas detales, b) nekokybiškai atlieka darbus. Taip pat telefonu kartą teiravausi dėl detalės, sakė jog turi, atvykau į vietą, pasakė jog neturi ar nenori dabar ieškoti. Ačiū už mano laiko gaišimą. Nuėjus į prieš jų ofiso pastatą esančią elektronikos prekių parduotuvę RCL darbuotojai juokėsi, jog ne aš pirmasis ateinu iš jų su nusiskudimais dėl darbo ar prekių. Vengti šios įmonės paslaugų!
Gintautas
Užsakymas: 2016-12-29. Virtuvinis kombainas užtrumpino ar kažkas panašaus. Nuvežiau į šią įmonę defektuoti ir sutaisyti. Defektavimo rezultatas "apdegė vidaus elementai", tai buvo atlikta manau atsukus 4 varžtus ir pažiūrėjus schemą. Aš ne itin nusimanau elektronikoje, bet galiu pasakyti tiksliau, jog tenai sudegė dvi varžos, žinoma gal dar kažkas, bet čia specialistai galėtų tikrinant pasakyti. Kaina už tokį defektavimą 9 Eur. Taisyti prietaiso nesutiko, nes trūksta informacijos apie daiktą. Gaila, bet rekomendacijos visiškai nepateisino lūkesčių.
Rička
Šioje įmonėje buvau apsilankęs prieš metus, viskas tinkamai suremontuota, tik ilgokai teko laukti, apie savaite kol sutvarkys mano kompiuterį. Bet kai teko sausio mėn. vėl kreiptis dėl kito kompiuterio, paskaitęs komentarus nelabai patikėjau, kad čia apie juos. Kreipiausi, pasitiko mane tikras meistras, išmanantis savo amatą. Viską išaiškino žaibiškai, aiškiai. Iškarto sutarėm remonto kainą ir terminus. Jau tą pačią diena gavau į el. paštą pranešimą, kad darbai pradėti. Bet svarbiausia, kad kita dieną jau pranešė, kad viskas paruošta. Tad manau, kad komentarai netinkami. Vyrai ir toliau taip! AČIŪ! p.s. - naujas vadas, nauja komanda iškarto matosi skirtumas.

Naujas atsiliepimas

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:
Apsaugos kodas:
 
Uždaryti
Uždaryti