Administravimas  |  Statistika
 

RAUSVASIS SAFARIS, UAB GERUTA

 
 
Adresas:
Vytauto g. 154, LT-53263 GARLIAVA, KAUNO R.
Telefonas: (656) 42920
El. paštas: info@rausvasissafaris.lt info@rausvasissafaris.lt
Tinklalapis: http://www.rausvasissafaris.lt
Kodas: 159922517
PVM kodas: LT599225113
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 1
5 1

Atsiliepimai

Aurimas
Labai patiko sis restoranas Garliavoje.Maistas,aptarnavimas,aplinka-auksciausio lygio.Rausvasis safaris-svajone ir jega.
Kristina
Tikrai pritariu Jusu nuomonei.Rausvasis safaris pranoko musu lukescius.Taip graziai papuostu stalu ir nuostabiai skanaus maisto dar neteko matyti ir ragauti.O ir aplinka isskirtine.
Gitana
Aciu uz nuostabia svente.Rausvasis safaris musu atradimas.Cia viskas auksciausio lygio.
Justinas
Šioje kavinėje buvo organizuotas įmonės renginys - susirinkimas. Pradinė nuomonė apie vietą bei darbuotojus buvo nebloga, tačiau galų gale jaučiuosi apgautas. Kadangi karštų patiekalų neužsakinėjome (nes renginio laikas buvo ribotas - dalyvavo visi padalinio darbuotojai,o po susirinkimo reikėjo tęsti darbus), nusprendėme užsakyti tik šaltus užkandžius. Dalyvių skaičius - 40. Už salę sutarta suma 150€+PVM, užkandžiams dar nutarėme skirti 250€+PVM (buvau informuotas - kadangi mokame už salę maistas bus už savikainą, buvau nuramintas, kad už tokią sumą tikrai bus maisto pakankamai). Renginio dieną pranešiau, kad dalyvių skaičius mažėja iki 30, tačiau sulaukiau atsakymo, kad maistas jau suruoštas - padėtas ant stalo,nenustebau - tokio atsakymo ir tikėjausi, juk iki renginio tik kelios valandos belikę buvo - sutarėme, kad likusį maistą sudės išsinešimui. Tačiau atvykus supratau, kad to maisto ne tik nebus ką išsinešti, tačiau ir vietoje neužteks. Buvo padėti keli sumuštinukai, pyragas, bei keletas vaisių (už 250€+PVM=302,5€)... 30 žmonių sedėjo it musę kandę, galvoju kas būtų buvę jei būtų dalyvavę 40 žmonių kaip buvo numatyta... Pasibaigus renginiui, kai atejo atsiskaitymo laikas - prašiau, kad būtų suteikta nuolaida, motyvuodamas, kad maisto buvo nepakankamai, tačiau sulaukiau atsakymo, kad čia kavinė - dideli antkainiai (priminsiu, kad dieną prieš buvo žadėta maistas už savikainą) - už vieno sumuštino gamybą virtuvės darbuotojos gauna 0,6€, o kur administracijos atlygiai ir pan... Galu gale nusileido ir padare nuolaida 10,30€- kurie buvo paskaičiuoti už papildomai renginio metu užsakytą vištienos kepsnį (7,7€) ir kavos pudelį (2,6€)... Juokingesnės nuolaidos nesu gavęs... Susimokėjau 484€ (400+PVM) - pasiimti saskaitos ir pinigų gavimo kvito buvau paprašytas atvykti kitą dieną... O kitą dieną atvykęs pasiimti dokumentų šalia išrašytos sąskaitos manęs laukė butelis brendžio ir atsiprašymas kad taip gavosi, toliau sekė siūlymai kažkiek grąžinti po to jau kai sąskaitos buvo išrašytos ir pasirašytos.. Kadangi mūsų įmonė socialiai atsakinga - pinigų be sąskaitų teko atsisakyti, o brendžio neleido paimti asmeninės ambicijos - nesinorėjo leisti taip lengvai nusimesti tai poniai nuo sąžinės akmenį, kad ir kaip primygtinai tą butelį prašė paimti.. Savininkams: praradote potencialų klientą (mūsų įmonė įsikūrusi visai šalia), o gal ir dar kažkam padės šis komentaras apsispręsti. P.S. papildomas minusas - dar nepasibaigus renginiui jau pradėjo rinktis sekančio užsakymo svečiai, bei buvo pradėtas tvarkyti stalas...
Airidas ir Sandra jaunieji
Autentiška dvasia alsuojantis restorano interjeras labai gražiai atspindi musu vestuvinėse fotosesijos nuotraukose. Skoningai išpuoštas vaišių stalas,pikantiškas maistas aptarnavusiu merginu dėmesys sukūrė romantiska vestuviu puota.Tariame nuoširdžiausia ačiu Ingridai Aldonai ir šauniam kolektyvui.Sėkmės jums!!!
Indrė ir Mindaugas
Norėjom dar kartą padėkoti visam Rausvojo Safario kolektyvui už sukurtą mūsų vestuvių šventę !!!Mes gyvenam Anglijoje.Visais klausimais bendravome su p.Ingrida telefonu ir fb.Rezultatas viršijo mūsų lūkesčius.Viskas buvo tobula.Tiek maistas,tiek salės dekoravimas gėlėmis,tiek kėdžių puošimas...Ačiū ir už pasiūlytus muzikantus bei filmuotoją,už gausų maistą bei saldų stalą.Tikrai sugrįšime pas jus nekartą!

Veiklos sritys

Kavinės, barai Renginių organizavimas
Restoranai

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti