Administravimas  |  Statistika
 

REKLAMOS KLASĖS GRUPĖ, UAB

Veiklos apibūdinimas:
Reklamos paslaugos, šviesos, neoninė, lauko reklama, suvenyrai, reklamos gamyba, reklama ant automobilių, reklama ant visų rūšių transporto, Dizainerio paslaugos.
 
Specialūs pasiūlymai:
Vykdomos įvairios akcijos.
 
Adresas:
Daugėliškio g. 32, LT-09300 VILNIUS
Telefonas: (5) 2772697
Nemokamas skambutis
Gauti SMS nemokamai
Faksas: (5) 2772504
El. paštas: info@rkg.lt info@rkg.lt
Tinklalapis: http://www.rkg.lt
Darbo laikas: I-V: 8-17 val.
Kodas: 302443385
PVM kodas: LT100004954819
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 2
5 2

Įmonės pristatymas

Ieškote reklamos gamintojo? Pataikėte.

UAB ‘’Reklamos klasės grupė’’ yra vidaus ir išorės reklamos gamintoja.
Daugiau kaip 15 metų darbo patirtis leidžia mums įgyvendinti visus jūsų norus bei atsakyti į jus dominančius klausimus. Profesionalūs darbuotojai padės jūsų viziją paversti realybe nuo suprojektavimo iki montavimo darbų.
UAB ”Reklamos klasės grupė” teikiamos paslaugos:
Projektavimo darbai, dizainerio paslaugos, projektų derinimas su Vilniaus miesto savivaldybe.
Gaminame:
Vizualinę reklamą (vidaus ir lauko), tūrinę reklamą, iškabas, šviečiančias reklamas, informacinius stendus, pilonus, reklaminius skydus, stendus, šviečiančias, nešviečiančias tūrines raides, nestandartinių formų šviesdėžes , dvipuses šviesdėžes, neoninę reklamą, reklamą ant vitrinų, taip pat darome reklaminis apipavidalinimus, reklamą ant transporto priemonių, iškabų, nuorodų, namo numerius, kabinetines lenteles, parodų reklaminius apipavidalinimus, parodų stendus.
Frezuojame, graviruojame, pjauname iš plastiko, organinio stiklo, gaminame tentus, plačiaformatę spaudą, lipdukus, vizitines korteles, skrajutes, bukletus, lankstinukus. Atliekame maketavimo darbus.

Išbandykite – įsitikinkite, kad mes geriausi!

Paieškos žodžiai

Reklamos paslaugos, šviečianti reklama, lauko reklama, verslo dovanos, reklama ant automobilių Vilniuje ir visoje Lietuvoje reklama ant transporto Vilniuje ir visoje Lietuvoje reklaminiai stendai Vilniuje ir visoje Lietuvoje tūrinė reklama Vilniuje ir visoje Lietuvoje lauko reklamos gamyba Vilniuje ir visoje Lietuvoje iškabos Vilniuje ir visoje Lietuvoje reklaminių stendų gamyba Vilniuje ir visoje Lietuvoje šviečianti reklama Vilniuje ir visoje Lietuvoje stendų gamyba Vilniuje ir visoje Lietuvoje reklaminės iškabos Vilniuje ir visoje Lietuvoje šviesdėžių gamyba Vilniuje ir visoje Lietuvoje reklaminiai stovai Vilniuje ir visoje Lietuvoje reklaminiai tentai Vilniuje ir visoje Lietuvoje informaciniai stendai Vilniuje ir visoje Lietuvoje vitrinos reklama Vilniuje ir visoje Lietuvoje tentų gamyba Vilniuje ir visoje Lietuvoje turinės raidės Vilniuje ir visoje Lietuvoje parodų apipavidalinimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje frezavimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje graviravimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje lauko iškabų derinimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje didelio formato spauda Vilniuje ir visoje Lietuvoje Reklaminių projektų derinimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje LED instaliacija Vilniuje ir visoje Lietuvoje Dizainas Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Veiklos sritys

Reklamos paslaugos

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti