Administravimas  |  Statistika
 

SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE FILIALAS

Veiklos apibūdinimas:
Automobilių stiklai SEKURIT. Prekyba, keitimas, įtrūkimų remontas.
 
 
Adresas:
Elektrėnų g. 1, LT-51190 KAUNAS
Telefonas: 1886
Nemokamas skambutis
Gauti SMS nemokamai
Faksas: (37) 452887
El. paštas: info@glassdrive.lt info@glassdrive.lt
Tinklalapis: http://www.glassdrive.lt
Darbo laikas: I-V: 8-18; VI: 9-13 val.
Kodas: 302553718
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 6
5 6

Įmonės pristatymas

Saint-Gobain Autover:
Jūsų pasaulinis partneris pakeitimui naudojamų automobilinių stiklų srityje

Saint-Gobain Autover platina automobilinius stiklus ir su jais susijusius gaminius, tokius kaip hermetikai, įrankiai ir aksesuarai autotransporto aptarnavimo segmentui. Stiklas yra iš Saint-Gobain Sekurit.

Saint-Gobain Autover veikia 27 šalyse ir išplatina daugiau 4 milijonų stiklo vienetų kasmet. Savo klientams siūlome pilną priekinio stiklo ar kitų stiklo dalių pakeitimo ar remonto komplektą.

Mūsų galutinis tikslas yra patenkinti klientai!


Saint-Gobain Sekurit
Visas Saint-Gobain Sekurit stiklas pakeitimui gaminamas naudojant tas pačias specifikacijas ir gamybos standartus, kaip ir originalios dalys, naudojamos surenkant transporto priemones. Todėl šio stiklo kokybė identiška originaliam.

Su savo 340 metų inžinerinės patirties ir tvirtu įsipareigojimu siekti pažangos, Saint-Gobain Sekurit yra vienas iš pirmaujančių stiklo gamintojų pasaulyje. Vairuotojams ir keleiviams tai paprasčiausiai reiškia didesnį komfortą ir saugumą. Štai kodėl vienas iš dviejų Europos automobilių turi Saint-Gobain Sekurit stiklus.

Saint-Gobain
Saint-Gobain Autover yra Saint-Gobain, vienos iš top 100 pramoninės įmonių pasaulyje, filialas. Saint-Gobain aktyvia veikla užsiima penkiuose pagrindiniuose sektoriuose: plokščias stiklas, aukšto efektyvumo medžiagos, statybos produktai, statybos produktų platinimas ir pakavimas ir kiekviename iš užima lyderio pozicijas.

Centrinis biuras yra Paryžiuje. Saint-Gobain dirba virš 200, 000 darbuotojų 56 šalyse. Įmonė kotiruojama Paryžiaus, Londono, Frankfurto, Ciuricho, Briuselio ir Amsterdamo vertybinių popierių biržose.

Paieškos žodžiai

SEKURIT automobilių stiklai, stiklų keitimas, automobilių stiklai, AUTOVER klijai stiklams, juostelės, moldingai, gumos, klipsai, įrankiai, šoniniai, galiniai automobilių stiklai, autostiklai, stiklų tamsinimas, autostiklų prekyba, keitimas visoje Lietuvoje

Veiklos sritys

Automobilių dalys Automobilių stiklai, tamsinimas
Autoservisai

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti