Administravimas  |  Statistika
 

ŠEDUVOS MALŪNAS, UAB

Veiklos apibūdinimas:
Malūno aplinka buvo suformuota taip, kad joje atgaivą rastų ne tik kūnas, bet ir siela. Puikioje kavinėje, iš lauke esančio vasariško namelio lankytojai gali stebėti ir grožėtis aplinka, užkandžiauti.
24 vietų viešbutis suteiks komfortišką, jaukią ir romantišką nakvynę. Yra rusiška pirtis.
 
Specialūs pasiūlymai:
Kviečiame pažiūrėti mūsų 3D turą www.seduvosmalunas.lt. Ten rasite ir renginių programą.
 
Adresas:
Vytauto g. 89A, LT-82227 ŠEDUVA, RADVILIŠKIO R.
Telefonas: (422) 56300
Mobilus: (687) 70670
El. paštas: malunas@gmail.com malunas@gmail.com
Tinklalapis: http://www.seduvosmalunas.lt
Kodas: 171472456
PVM kodas: LT714724515
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 4
3 4

Įmonės pristatymas

Visus maloniai kviečiame apsilankyti Šeduvos malūne, turinčiame ilgą istorinę praeitį.
Šeduvos malūno pradžia – 1905-ieji metai… Tada jis buvo pradėtas statyti. Tarsi kažkokio užkeikimo persekiojimas, malūnas, dar nebaigtas statyti, užsidegė, jo vos nepraradome karo metais (buvo smarkiai apgriautas). Tačiau malūnas niekada nebuvo užmirštas – tarybiniais (1967aisiais) metais jis tapo pasilinksminimų vieta – žmonės į jį plaukdavo kaip į atlaidus. Keletą metų malūnas buvo apleistas, paliktas likimo valiai. Tačiau 2000aisiais metais tarsi iš naujo atgimė! Malūno aplinka buvo suformuota taip, kad joje atgaivą rastų ne tik kūnas, bet ir siela (čia rasite daug motyvų, besisiejančių su skaičiumi 7, kuris yra laikomas mistiniu, magišku, nešančiu laimę. Dėl to tikimės, kad visi mūsų svečiai, pabuvoję Šeduvos malūne, taps šiek tiek laimingesni ir nuo jų niekada nenusigrįš sėkmė.
Šeduvos malūne dabar įsikūrusi puiki kavinė, iš lauke esančio vasariško namelio lankytojai gali stebėti ir grožėtis aplinka, užkandžiauti.
Čia Jūs galite puikiai pailsėti po dienos darbų, pabėgti nuo miesto rutinos, ar tiesiog gerai praleisti laiką su draugais. 24 vietų viešbutis suteiks komfortišką, jaukią ir romantišką nakvynę, karštoje, rusiškoje pirtyje – pailsinsite, atgaivinsite ir išvalysite kūną, besimėgaudami moderniu purslų baseinu su kaskadomis, patirsite daug džiugių akimirkų.
Siūlome Jums visus šituos malonumus vienoje vietoje – tiesiog atvažiuokite čia – į Šeduvos malūną – ir visa tai pasiimkite patys.

Paieškos žodžiai

kavinė, velnių malūnas, pirtis, sauna, viešbutis, motelis, restoranas, užeiga, baseinas, poilsis, gyva muzika, laisvalaikis, lietuviški patiekalai, pramogos, banketų salė, salė vestuvėms, pobūvių rengimas, vestuvių rengimas, apgyvendinimas, furšetai, baseinas, svečių namai, romantiška nakvynė, kavinė malūne, vestuvės, gimtadieniai, šventės, kaimo turizmas, vaikų žaidimų aikštelė, Bath, sauna, hotel, motel, restaurant, inn, swimming pool, rest, live music, free time, Lithuanian cuisine, entertainment, cafe, banquet hall, hall for wedding parties, banquet organisation, organisation of wedding parties, accommodation, reception parties, kavinė Šeduvoje, velnių malūnas Šeduvoje, pirtis Šeduvoje, sauna Šeduvoje, viešbutis Šeduvoje, motelis Šeduvoje, restoranas Šeduvoje, užeiga Šeduvoje, baseinas Šeduvoje, poilsis Šeduvoje, gyva muzika Šeduvoje, laisvalaikis Šeduvoje, lietuviški patiekalai Šeduvoje, pramogos Šeduvoje, banketų salė Šeduvoje, salė vestuvėms Šeduvoje, pobūvių rengimas Šeduvoje, vestuvių rengimas Šeduvoje, apgyvendinimas Šeduvoje, furšetai Šeduvoje, baseinas Šeduvoje, svečių namai Šeduvoje, romantiška nakvynė Šeduvoje, kavinė malūne Šeduvoje, vestuvės Šeduvoje, gimtadienia Šeduvojei, šventės Šeduvoje, kaimo turizmas Šeduvoje, vaikų žaidimų aikštelė Šeduvoje, Bath in Seduva, sauna in Seduva, hotel in Seduva, motel in Seduva, restaurant in Seduva, inn in Seduva, swimming pool in Seduva, rest in Seduva, live music in Seduva, freetime in Seduva, Lithuanian cuisine in Seduva, entertainment in Seduva, cafe in Seduva, banquet hall in Seduva, hall for wedding parties in Seduva, banquet organisation in Seduva, organisation of wedding parties in Seduva, accommodation in Seduva, reception parties in Seduva

Veiklos sritys

Kaimo turizmas, sodybos Katilai, katilinės
Kavinės, barai Konferencijos, seminarai
Renginių organizavimas Restoranai
Viešbučiai, svečių namai

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti