Administravimas  |  Statistika
 

VAIRALDA, Raimondo Vasiliausko IĮ

 
 
Adresas:
Kovo 11-osios g. 18, LT-51380 KAUNAS
Telefonas: (699) 44332
El. paštas: info@vairalda.lt info@vairalda.lt
Tinklalapis: http://www.vairalda.lt
Kodas: 300122893
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 5
5 5

Atsiliepimai

Erika
Labai noriu padėkoti mokyklai už šaunu ir operatyvų darbą. Esu labai nustebinta mokyklos jaukumu ir tikslais išmokyti. Noriu padėkoti administratorei Edvitai už kantrų darbą mokant individualiai kelių eismo taisykles ir teoretikui už šaunų darbą jų dėka išsilaikiau teorijos egzaminą Regitroje iš pirmo karto !!! Ir PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ vairavimo instruktoriui už nuosekliai išaiškintas klaidas jo dėka irgi išsilaikiau iš pirmo karto. Viskas vyko labai sparčiai, nes turėjau išvykti į užsienį. Dar kart DIDELIAUSIAS AČIŪ VAIRAVIMO MOKYKLAI VAIRALDA!!!!
Irena
Vairalda - puikiausia vairavimo mokykla !!! Malonus, supratingi, kompetentingi ir be galo kantrus darbuotojai, visada pasiruose padrasinti, padeti. Kausdavausi cia kaip namuose. Didelis dekui administratorei, puikiam teoretikui bei mano paciam paciausiam vairavimo instruktoriui Kaune - Raimondui !!! Visiems rekomenduoju !!!
Deividas
Tariu labai didelį AČIŪ vairavimo mokyklai Vairalda. Ypač noriu padėkoti Giedriui už šaunų darbą ir pastangas mokintant vairuoti. Neįsivaizduoju geresnio ir linksmenių plaučių instruktoriaus. Darbas nuolat buvo be streso ir nebuvo jokių pavedimų. Žinoma teoretikas Raimondas ir administratorė Edvita prisidėjo prie mano sekmės Regitroje laikant egzaminus. Jų dėka visi egzaminai Regitroje buvo išlaikyti iš pirmo karto! Dabar vairuoju ir vargo nematau. Dar kartą AČIŪ .

Veiklos sritys

Vairavimo mokyklos

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti