Administravimas  |  Statistika
 

VIKROMA, UAB

Veiklos apibūdinimas:
Dujų įranga automobiliams .
Dujų įrangos montavimas Kaune.
Pažymos. Lizingas. Diagnostika.
Dujų reduktorių keitimas.
Dujų balionų keitimas.
 
Specialūs pasiūlymai:
Garantinė , pogarantinė priežiūra
 
Adresas:
Partizanų g. 87A, LT-50312 KAUNAS
Telefonas: (610) 21218
Mobilus: (687) 30243
El. paštas: vikroma@gmail.com vikroma@gmail.com
Tinklalapis: http://www.vikroma.lt
Darbo laikas: I-V: 9-17.30 val.
Kodas: 135181935
PVM kodas: LT351819314
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 11
2 11

Paieškos žodžiai

dujų įranga automobiliams Kaune, automobilinė dujų įranga Kaune, dųjų įranga Kaune, dujų įrangos įrengimas Kaune, automobilinė dujų įranga montavimas Kaune, dujų įranga lengviesiems automobiliams, dujų įranga krovininiams automobiliams Kaune, prekyba dujų įranga Kaune. Tiesioginio įpurškimo dujų įranga, montavimas, pardavimas, Dujų įrangos remontas, Kompiuterinė diagnostika, Komplektuojančių dujų įrangos dalių pardavimas, Garantinė ir pogarantinė priežiūra, Automobilių Dujų įrangos patikra, diagnostika, Įvairių firmų automobilių dujų įrangos remontas, modernizavimas, CO, CH diagnostika, Nebegaliojančių dujų balionų pakeitimas naujais, Dujų reduktorių keitimas Kaune, Pažymos Lizingas Kompiuterinė diagnostika, Reduktorių Balionų keitimas, Dujų įpurškimų remontas BRC STAG DIEGO OLANDŲ

Atsiliepimai

Martynas
Nesusipratimas o ne įmonė, atvažiavus pasitiko girtas darbuotojas, kuris pradejo demonstruot nuotraukas telefone kaip stovi ant galvos (vėliau sužinojau, kad tai įmonės direktorius), paklausus nesuteike jokios informacijos, pasiteiravus apie kaina ir paklausus kodel toks skirtumas nuo pasakytos telefonu pasake " Pusk tu na*** su savo ziguliu iš čia" (masina Porche Cayenne). Negalvojau, kad dar egzistuoja tokios įmonės su tokiu "puikiu" aptarnavimu.
Ri
Labai tvarkingai ir gerai montuoja dujinę įrangą. Greitai ir tiksliai diagnozuoja gedimus ir juos pašalina. Gal ir keistas direktorius, prie kurio reikia priprasti, bet įmonė su didele patirtimi - vis dar gyvuoja nuo 1997m., o meistrai tikrai super specialistai.
Audrius
Saziningas direktorius,neturiu jokiu nusiskundimu.Pirkau masina,pardavejas minejo,kad nera patikros duju.Direktorius paskambino,pasake ,kad viskas yra,patikra ant baliono duju,dar galioja tris metus.Tai dar yra zmoniu saziningu,kuriems rupi ne tik pelnas,bet ir zmogus.Beje ir nusiunte mane y sia ymone ir sake,kad gerai ir patikimai dirba.Kodel tureciau dabar as jais abejoti.Saunuoliai.O tai dabar apgauti zmogu visi su pasitenkinimu ir paskui skundziasi,kodel taip blogai gyvenam.Pradekim nuo saves.

Veiklos sritys

Automobilių dujų įranga Autoservisai

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti