Administravimas  |  Statistika
 

VTR VAKARŲ TRANSPORTO REMONTAS, UAB

Veiklos apibūdinimas:
Autoservise atliekami lengvųjų automobilių ir sunkvežimių remonto darbai.Perkraustymo ir krovinių pervežimo paslaugos.
 
 
Adresas:
Liepų g. 85A-6, LT-92195 KLAIPĖDA
Telefonas: (672) 22722
El. paštas: info@vtremontas.lt info@vtremontas.lt
Tinklalapis: http://www.vtremontas.lt
Darbo laikas: I-V: 8-18, VI: 9-16 val.
Kodas: 302272532
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 1
5 1

Įmonės pristatymas

UAB "VTR" dirba patyrusi ir profesionali specialistų komanda, kuri turi sukaupusi didelę patirtį ir jau ne pirmus metus tvarko automobilius, todėl kokybiškai, bei operatyviai tenkinanti visus jūsų poreikius. Mūsų tikslas - šypsena jūsų veide už greitai ir kokybiškai atliktą mūsų darbą. Nuolatos investuojame į įrangos atnaujinimą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, kokybiškai atliekame visus darbus, todėl jūs visada liksite patenkinti mūsų paslaugomis, esame pačiame Klaipėdos centre, todėl mus pasiekti yra lengva, jei jūsų automobilis nevažiuoja, galime atvežti jį iki serviso. Tai vienas geriausiu autoservisų Klaipėdoje, atvažiuokite pas mus ir liksite patenkinti mūsų paslaugomis. Daugiau: http: //www.vtremontas.lt.

.Patyrusi ir profesionali specialistų komanda, kuri turi sukaupusi didelę patirtį ir yra nepakeičiama krovinių pervežime, jau ne pirmus metus teikianti perkraustymo paslaugas, todėl kokybiškai, bei operatyviai tenkinanti visus jūsų poreikius. Mūsų tikslas – šypsena jūsų veide už greitai, saugiai ir kokybiškai atliktą mūsų darbą.

Paieškos žodžiai

Automobilių remontas, automobilių supirkimas, automobiliai dalimis, automobilių dažymas, variklių remontas, automatnių greičių dėžių remontas, mechaninių greičių dėžių remontas, kėbulų remontas, automobilių restauracija, senovinių automobilių restauracija, važiuoklės remontas, automobilių diagnostika, variklių diagnostika, tepalų keitimas, starterių remontas, generatorių remontas, kapitalinis variklio remontas, autoservisas Klaipėdoje, automobiliai dalimis Klaipėdoje, duslintuvų remontas duslintuvų virinimas, autodiagnostika, perkraustymas, krovinių pervežimas, perkraustymo paslaugos, krovinių pervežimas, krovinių gabenimas, pervežimai Lietuvoje, transporto paslaugos, automobilių transportas.

Atsiliepimai

Patenkintas
9balai

Veiklos sritys

Autoservisai Krovinių gabenimas

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti