Administravimas  |  Statistika
 

PILIES OPTIKA, UAB

 
 
Adresas:
M. Daukšos g. 53-1, LT-44269 KAUNAS
Telefonas: (37) 321012
El. paštas: pilies.optika@gmail.com pilies.optika@gmail.com
Tinklalapis: http://www.infoplius.lt/piliesoptika
Darbo laikas: I-V: 10-18; VI: 10-15 val. Vasarą šeštadieniais nedirbame 06.01-08.31
Kodas: 135911590
PVM kodas: LT359115917
Vartotojų įvertinimas:
Balsavo: 27
4 27

Įmonės pristatymas

"Pilies optikoje“ yra atliekama suaugusių ir vaikų akių ligų diagnostika. Dirba oftalmologė Daiva Šošienė ir vaikų oftalmologas Jūratis Žukauskas. Atliekami akių tyrimai: regos aštrumo nustatymas, akispūdžio matavimas, akių dugno tyrimas, akipločio tyrimas, žvairumo tyrimas. Koreguojama trumparegystė, toliaregystė ir astigmatizmas. Konsultuojama keratokonuso atveju ir taikoma keratokonuso korekcija kietais, minkštais ir skleriniais kontaktiniais lęšiais. Tiriamas ir gydomas sausų akių sindromas.

Konsultuojama ir gydomas akių žvairumas ir ambliopija. Prekiaujama specialiomis gydymui taikomomis plėvelėmis ir dengikliais.


Parenkami akiniai, pritaikomi progresiniai akiniai matymui visais atstumais. Gaminami akiniai nuo saulės su korekcija, poliarizuoti akiniai, fotochrominiai akiniai.

Optikoje yra labai platus akinių rėmelių asortimentas. Prekiaujama Ray-Ban, Vogue , Prada, BVLGARI, Jaguar, Davidoff vardiniais akinių rėmeliais. Platus akinių lęšių pasirinkimas.

Parenkami minkšti kontaktiniai lęšiai trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo ir keratokonuso korekcijai. Prekiaujama ACUVUE OASYS, FOCUS N&D, BIOFINITY ir kt. minkštais kontaktiniais lęšiais. Pradedantieji nešioti kontaktinius lęšius apmokomi lęšių įdėjimo ir išėmimo technikos, bei kontaktinių lęšių priežiūros.

Paieškos žodžiai

Įvairūs akinių rėmeliai, įvairūs akinių lęšiai, akiniai nuo saulės, aksesuarai, kontaktiniai lęšiai, kontaktinių lęšių priežiūros priemonės, regos patikrinimas, akinių ir kontaktinių lęšių parinkimas, šiuolaikinė kompiuterinė įranga, akipločio tyrimas, akių ligų diagnostika suaugusiems, akių ligų diagnostika vaikams, kontaktinių lęšių pritaikymas keratokonuso atveju, traumų atveju, kontaktinių lęšių pritaikymas kosmetikos tikslais, progresinių akinių parinkimas, ambiopijos gydymas, žvairumo gydymas, trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo korekcija, gydytojai J. Žukauskas, D. Šošienė

Veiklos sritys

Akiniai, optika Medicinos įstaigos, klinikos (privačios)

Žemėlapis

Uždaryti
Uždaryti